Dojazdové koleso MAZDA 3 IV R17 5x114,3x67

 
Akcia Nové
  • 1 z 3
 
Rezervné dojazdové koleso pre MAZDA 3. Každé koleso je pripravené ihneď na použitie v prípade defektu, a tým zaručuje okamžitú mobilitu. Dojazdové koleso šetrí priestor v kufri oproti plnohodnotnej rezerve, pretože má polovičnú šírku.
Dostupnosť Odosielame do 3 pracovných dní (> 5 ks)
Bežná cena €198
Ušetríte €38 (–19 %)
Cena €133 bez DPH
€160    
Kategória MAZDA
Záruka 24 mesiacov
 

Dojazdové koleso je ideálnym pomocníkom v prípade defektu na dovolenke či v bežnej prevádzke. V prípade defektu poškodené koleso vymeníte za náhradnú dojazdovej priebehu niekoľkých minút. Nemusíte tak čakať hodiny na odťah či sa trápiť s lepiacou sadou.

Lepiaca sada pomôže pri menších defektoch, ale ak sa pneumatika pretrhne z boku alebo je defekt väčší ako 6mm nie je lepiaca sada použiteľná. Použitím lepiace sady je nutné dôjsť do servisu a mnohokrát pneumatiku vymeniť za novú. To všetko berie čas a predstavuje značné náklady. Na dovolenke to znamená nemilú skúsenosť.

Dojazdové koleso eliminuje náklady na prípadný odťah do servisu a prípadné náklady na obstaranie nových pneumatík z dôvodu použitia lepiacej sady u defektu.

Naše dojazdové koleso Vám plne nahradí bežné rezervné koleso a pritom ušetrí miesto v batožinovom priestore vďaka svojej polovičnej šírke oproti bežnej rezerve.

Každé dojazdové koleso je vhodné do rýchlosti 80km/h a je plnené na 4atm.


ODOSLANIE

Dojazdove.sk odporúčame Vám prepravu po území Slovenskej republiky pomocou kuriérne služby DPD.

DPD - platba vopred 10 euro.

DPD – Dobierkou 13 euro.

Ak je tovar ihneď k odoslaniu, bude tovar expodován nasledujúci pracovný deň. Ak je tovar s odoslaním do 3-5 pracovných dní, tak bude najneskôr 5 pracovný deň po objednaní odovzdaný dopravcovi na doručenie. V 90% prípadov odchádza tovar už 4. pracovný deň aj 3. pracovný deň.


ZÁRUKA NA TOVAR

Po dobu 2 rokov od dátumu nákupu máte všetky práva v prípade nezhody tovaru so zmluvou. Ak výrobok má vadu vyplňte prosím tento reklamačný protokol a informujte nás o tom na info@dojazdove.sk a odošlite. Viac informácií.


VRÁTENIE TOVARU

Ak nie ste firma máte právo vrátiť tovar v 14 dňovej zákonnej lehote. Prosím vyplňte tento formulár, pribaľte ho k tovaru a informujte nás o tom na info@dojazdove.sk a zboží odešlete. Viac informácií


Hmotnosť 10 kg
Priemer kolesa 61cm
Rok výroby vozidla 2017 - ...
Rozmer pneumatiky 125/70R17
Rozmer R R17
Rozstup 5x114,3x67
Stav nové
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Inirihoyejouza 10.6.2019 11:34
d3d3LmRvamF6ZG92ZS5zaw## idukayuyi-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-u]idukayuyi-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t http://mewkid.net/generic-cialis/#idukayuyi-t owesemn
Odpovedať
Avatar autora Ebadu 10.6.2019 11:31
d3d3LmRvamF6ZG92ZS5zaw## ovofasusu-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-u]ovofasusu-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ovofasusu-t egaqudu
Odpovedať
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 29.5.2020
Ideálne dojazdové koleso pre Mazdu 3.